Sık Sorulan Sorular
Aradığınızı bulamıyorsanız destek talebi oluşturabilir ve dilediğiniz sorunuzu bize iletebilirsiniz.

Bakiye nasıl yükleyebilirim?

Panelimize başarılı bir şekilde kayıt olduktan sonra, Bakiye ekle sayfasından dilediğiniz gibi bakiye yükleyebilirsiniz. 7/24 bakiye yükleme sistemimiz ile komisyonsuz ve hızlı bir şekilde bakiyenizi yükleyebilirsiniz.

 

Sipariş nasıl verebilirim?

Öncelikle sipariş verebilmeniz için panelimize üye olmalısınız. Üyeliğinizin ardından bakiye yükleme yaparak dilediğiniz servislerden hızlı ve güvenilir şekilde yararlanabilirsiniz. 

 

Aklıma takılan soruları nasıl sorabilirim?

Merak ettiğiniz soruları bizimle paylaşmaktan çekinmeyiniz. Sorularınızı bize en hızlı ve kolay yoldan sormak için öncelikle panelimize  üye olmalısınız. Üyeliğinizin ardından teknik destek sayfasından destek bildirimi oluşturup sorunuzu bize dilediğiniz gibi sorabilirsiniz. 

 

SMM Nedir?

SMM açılımı Social Media Marketing olarak geçmektedir. Türkçe anlamı ise Sosyal Medya Marketi adını taşımaktadır. Smm hizmeti ise kısacana sosyal medya hesaplarınız için hizmet verilmesi anlamına gelmektedir. Türkiye'nin en güvenilir hizmetini almak için sitemize üye olabilirsiniz.

 

Hesabımı risk altına sokar mı?

Uzun yılladır panelimizden verilen siparişleri sosyal medya sitelerinde takip ediyoruz ve analiz yapıyoruz. Bu süre zarfında hiçbir türlü beğeni veya takip hizmetinden hesap kapanmasına rastlanılmamıştır. Hesabınızın başka yerler ile bağlılığı veya iletişim bilgilerinizin güvenliğinden tutun hesabınızın kapanması için bir çok etken vardır. Hesabınızı kötüye kullanmadığınız sürece bir aksilik yaşamasınız. Ek olarak belirtmek isteriz ki hesabınızda oluşacak her hangi bir problemden dolayı panelimiz hiçbir sorumluluğu olmadığını belirtmek isteriz.